Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wyjazd ORNITOLOGICZNY

Wyjazd ORNITOLOGICZNY

W drugim półroczu grupa Uczennic i Uczniów z klas pierwszych o profilu biol-chem odwiedziła stację ornitologiczną Uniwersytetu Gdańskiego w Kuźnicy na Półwyspie Helskim. 

Dowiedzieliśmy się na czym polega badanie wiosennej migracji ptaków oraz obrączkowanie w ramach Akcji Bałtyckiej.

Zaszczyciła nas swoją obecnością nawet piękna para maleńkich dziwonii, która właśnie wróciła na lęg z dalekich Indii.

Następnego dnia przemierzyliśmy kilka kilometrów gdyńskiego wybrzeża podziwiając majestat Klifu Orłowskiego.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 18:35:49
Data edycji: 2026-06-25 19:54:22
Ilość wyświetleń: 25
Tarcza
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego