Już od kilku lat Uczennice i Uczniowie Śniadka biorą udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytania po Hiszpańsku.
Tej wiosny do finału, który odbywał się w gościnnych progach Instytutu Cervantesa w Warszawi, przeszły dwie Uczennice.
Ostatecznie Monika Staniszewska z klasy 3 d zajęła czwarte miejsce a Ewa Neira Navarro z klasy 1 ch wyczytała śpiewająco miejsce trzecie.
Enhorabuena!
01-018 Warszawa
ul. Wolność 1/3
+48 228 385 081
sekretariat.lo30@eduwarszawa.pl