trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Dni Pamięci Pawiaka

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2017/2018 - archiwum

6 października bieżącego roku klasa 1a pod opieką nauczycielki historii, Pani Anny Jeleszuk udała się na wycieczkę do Muzeum Więzienia Pawiak na coroczne Dni Pamięci Pawiaka. Pierwszym punktem programu był wykład pod tytułem „Kobieta w obozie koncentracyjnym na przykładach Warszawianek”, które przeszły przez Pawiak, podczas którego Anna Klimowicz z Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej opowiedziała nam, jak wyglądało życie kobiet trzymanych na Pawiaku, a także w obozie koncentracyjnym Ravensbrück. Dowiedzieliśmy się też trochę o historii samego więzienia, które powstało jeszcze w XIX wieku i obejrzeliśmy fragment wywiadu-rzeki zrealizowanego przez uczniów warszawskiego liceum w ramach projektu "O tym nie można zapomnieć..."

Czytaj dalej...

Ślubowanie klas pierwszych

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2017/2018 - archiwum

29 września odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych. Część oficjalną poprowadziła Ola Kunio z 2 d. Po przemówieniu Pana Dyrektora Marcina Konrada Jaroszewskiego i przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego- Pauliny Gajewskiej, odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów z klas pierwszych. Na koniec Samorząd Uczniowski zorganizował otrzęsiny, młodzież musiała wykazać się wiedzą o szkole i sprawnością fizyczną.

Anna Jeleszuk

Wyjazd integracyjny dla klasy pierwszej

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2017/2018 - archiwum

W dniach 13-15 września (I tura) i 20-22 września (II tura) klasy pierwsze wezmą udział w wyjeździe integracyjnym do Szkolnego Ośrodka wypoczynkowego w Marózie. W I turze pojadą uczniowie z oddziałów 1a, 1b i 1c, natomiast w II turze - uczniowie z oddziałów 1d i 1e. Pod opieką swoich wychowawców uczniowie odwiedzą olsztyńskie planetarium i obserwatorium astronomiczne oraz zamek w Nidzicy. Na uczniów czekają też dodatkowe atrakcje - zabawa w Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO i ognisko.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2017/2018 - archiwum

W dniu 4 września 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pan Dyrektor Marcin Konrad Jaroszewski serdecznie przywitał wszystkich zebranych oraz życzył uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym. Następnie przedstawił wicedyrektor szkoły - Panią Angelikę Riabinow. Słowa powitania do zgromadzonych w sali gimnastycznej wypowiedziała również Paulina Gajewska, zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Radzie Pedagogicznej i pracownikom szkoły życzymy pomyślnych wiatrów w nowym roku szkolnym.

Justyna Różycka