trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Dzień Patrona

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

20 listopada odbył się w naszej szkole Dzień Patrona. W pierwszej części odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W debacie uczestniczyli:
Patryk Fiszer 3 a, Paulina Gajewska 1a, Julia Klukowska 2a, Maja Kobyłecka 1c i Aneta Kokot 1c 
Uczniowie mogli zapoznać się z programami kandydatów oraz zadać im pytania. Następnie odbył się konkurs matematyczny i karaoke.
 
 

Konkurs "Obycie umila życie"

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Dnia 06 listopada pięć uczennic z klasy Ia i IIa wzięło udział w konkursie "Obycie umila życie", zorganizowanym przez Dom Kultury "Włochy". Konkurencja była spora, cała aula DK "Włochy" wypełniona była młodzieżą. Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test dot. zasad kulturalnego zachowania w domu i szkole.

Wizyta na cmentarzach ewangelickich

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

W ramach projektu "Wolskie ślady historii" klasa 1 a uczestniczyła w wycieczce po ewangelickich cmentarzach przy ulicy Młynarskiej. Znajdują się tam groby wielu wybitnych Polaków mi. n. pochowani zostali tam: Stefan Żeromski, Anna German, Emil Wedel, Samuel Bogumił Linde, Gabriela Kownacka.

Wycieczka na Pragę

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

29 października klasa 2a udała się na Pragę, aby poznać historię tej dzielnicy. Spacer rozpoczął się od zwiedzania cerkwi św. Marii Magdaleny, następnie udaliśmy się pod teatr Baj, w którym w przeszłości mieścił się Gmach Wychowawczy Warszawskiej Gminy Starozakonnych im. Michała Bergsona. Praga jest miejscem  pełnym pamiątek po warszawskich Żydach i prawosławnych.

Halloween

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

W dniu 29 października w naszej szkole odbyła się impreza szkolna poświęcona brytyjskiej tradycji HALLOWEEN. Uczniowie klas I i II-ich wzięli udział w trzech konkursach na:

1. najciekawszy lampion Jack-o-lantern,

2. kreatywne ciastko,

3. niebanalny strój.

Jury złożone z czterech nauczycieli wyłoniło zwycięzców w każdej kategorii: najlepszy lampion, ciastko, kostium. Zwycięzcy zostali nagrodzeni liczymi brawami oraz otrzymali nagrodę - słodycze. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością (patrz fotografie) i kreatywnością, a cała impreza przebiegła w sympatycznej atmosferze.

Wycieczka do KNF w Warszawie

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Dnia 20 października klasa 1b w ramach przedmiotu "Ekonomia w praktyce" udała się na warsztaty do Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie. Zajęcia odbyły się na temat: "Bezpiecznego bankowania". Uczniowie dowiedzieli się jakie są podstawowe produkty i usługi bankowe. Wysłuchali jak działają banki, Skok-i, "parabanki" i instytucje pożyczkowe. Obliczali zdolność kredytową na wybranych przykładach. Dowiedzieli się, że istnieje strona www.zanim-podpiszesz.pl., z treścią której warto się zapoznać przed zaciągnięciem kredytu czy pożyczki. Po zajęciach każdy z uczniów miał możliwość otrzymania teczki z materiałami z zajęć. Czas umilił nam również poczęstunek.