trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

Mazowiecki Konkurs 
Biologiczny NUCLEUS 2020

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Gala Szkoły Dialogu

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Dnia 8 marca nasza młodzież brała udział w uroczystej gali Forum Dialogu Między Narodami. Jest to organizacja pozarządowa, która od ponad 10 lat zajmuje się dialogiem polsko-żydowskim, działa na rzecz przełamywania stereotypów oraz zbliżenia Polaków i Żydów. Projekty fundacji obejmują działania edukacyjne, spotkania młodzieży, wymiany międzynarodowe oraz publikowanie książek. Nasza szkoła została nagrodzona za kontynuowanie projektu, który zwyciężył w 2013 roku. Gala stała się inspiracją dla naszych uczniów, aby podjąć nowe projekty, dotyczące stosunków polsko-żydowskich.