Mazowiecki Konkurs
Biologiczny NUCLEUS 2020

NUCLEUS 2020 - konkurs biologiczny

Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie wraz z nauczycielami biologii zapraszają do udziału w V edycji Konkursu Biologicznego NUCLEUS.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów klas III dotychczasowych gimnazjów oraz klas VIII szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonej karcie zgłoszeniowej (załącznik nr 1) w nieprzekraczalnym terminie do 16 marca 2020 r.

2) pocztą na adres: XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, 01-018 Warszawa, ul. Wolność 1/3 (liczy się data stempla pocztowego!)

Udział w Konkursie jest bezpłatny i umożliwia dodatkowe punkty za osiągnięcia podczas rekrutacji do szkół  ponadpodstawowych.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

Mazowiecki Konkurs Biologiczny NUCLEUS to zawody wiedzy o zasięgu wojewódzkim, znajdujące się w Wykazie zawodów organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, ogłoszonym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

1) Regulamin Konkursu Biologicznego NUCLEUS dla Szkoły Podstawowej

2) Załącznik nr 1