NUCLEUS 2018 - konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie wraz z nauczycielami biologii i chemii zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu Biologicznego NUCLEUS.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów klas II i III dotychczasowych gimnazjów z terenu województwa mazowieckiego. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonej karcie zgłoszeniowej (zał. nr 1) w terminie do 28 marca 2018 r.:

2) pocztą na adres: XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, 01-018 Warszawa, ul. Wolność 1/3.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i jest znakomitą formą sprawdzenia wiadomości uczniów tuż przed egzaminem gimnazjalnym.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

Mazowiecki Konkurs Biologiczny NUCLEUS to zawody wiedzy o zasięgu wojewódzkim, znajdujące się w Wykazie zawodów organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum, ogłoszonym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Uzyskanie wysokiego miejsca, o którym mowa w § 6 ust. 1 pkt 5 lit. c Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na lata szkolne 2017/2018-2019/2020 do trzyletniego liceum ogólnokształcącego, czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia, dla kandydatów będących absolwentami dotychczasowego gimnazjum (Dz. U. poz. 586), oznacza zajęcie I, II lub III miejsca.

1) Regulamin Konkursu Biologicznego NUCLEUS

2) Załącznik nr 1