I Warszawski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

19.11.2015 r. w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej odbył się I Warszawski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Jose Song 2015” zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Jose Marti w Warszawie.

Wzięły w nim udział cztery uczennice naszej szkoły z klasy IA.

Wystąpiły w dwóch duetach.

Pierwszy duet - Wiktoria Czerniatyńska (akompaniament-pianino) i Aleksandra Kozińska (śpiew) zaprezentował piosenkę w języku hiszpańskim – „Te esperare”– Jorge Blanco.

Drugi duet – Alicja Gradowska (śpiew) i Monika Piekarska (śpiew) zaprezentował dwie piosenki, jedną w języku angielskim – „I'm not the only one” – Sam Smith i drugą w języku hiszpańskim – „Junto a ti” – Martina Stoessel i Lodivica Comello.

Konkurencja była bardzo duża, konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Uczestniczki otrzymały dyplomy uczestnictwa i drobne upominki, a na kolejną edycję konkursu na pewno zgłoszą się za rok.