trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

Mazowiecki Konkurs 
Biologiczny NUCLEUS 2021

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Wstęp

Super User. Opublikowano w Erasmus+

Kiedy w pewien październikowy weekend 2018 roku dziesięciu nauczycieli XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie spotkało się, by stworzyć projekt finansowany w ramach Programu Erasmus+, chyba nikt się nie spodziewał, że w maju 2019 dowiemy się, że się udało!!! Tylko jedna z nas, pani Aneta Jabłonowska, miała wprawę w tworzeniu „czegoś” takiego, bowiem była współautorką mobilności w Białymstoku. Pozostałym musiały wystarczyć dobre chęci, zapał i wskazówki bardziej doświadczonych.

25 godzin łącznie trzeba było poświęcić, by narodził się projekt „Odkrywanie nowych ścieżek”. Dotyczy on nauczycieli naszej szkoły, którzy w jego ramach wyruszą w sumie na 10 kursów, w 7 lokalizacjach i 4 krajach europejskich: Wielkiej Brytanii, Malcie, Irlandii i Niemczech, by:
- doszlifowywać język angielski na kursach językowych,
- uczestniczyć w szkoleniach metodyczno-językowych,
- brać udział w kursie „Teaching Business English”, „Theory and Practice of CLIL” oraz „Practical Teacher and Language Development Skills”.

A wszystko po to, by wzbogacić ofertę naszej szkoły i zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, gdyż, jak wiadomo, „człowiek uczy się przez całe życie”.