70-lecie XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego

W jesienne południe, 19 października 2018 roku, świętowaliśmy 70-lecie istnienia naszej szkoły. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12.00, a uświetnili ją swoją obecnością znakomici goście, między innymi poseł na Sejm RP Pan Michał Szczerba (warto dodać, że nasz absolwent!), Burmistrz Dzielnicy Wola m.st. Warszawy Pan Krzysztof Strzałkowski, przedstwiciele władz miasta oraz nasi absolwenci. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów o naszej szkole, za które Wszystkim bardzo dziękujemy. Pan Dyrektor wręczył też symboliczne statuetki najdłużej pracującym w naszej szkole nauczycielom i pracownikom. Następnie odbyliśmy podróż w czasie, poznając historię tego miejsca. Podczas prezentacji wszyscy obecni mogli posłuchać piosenek w wykonaniu szkolengo chóru.

Po uroczystości odbyło się także symboliczne otwarcie boiska szkolnego i nowoczesnej biblioteki multimedialnej. A potem poczęstunek i serdeczne rozmowy, którym nie było końca. Ten dzień należał do niezapomnianych!

Angelika Riabinow