Dzień Sportu

Dnia 2.06.2017 odbył się w naszej szkole DZIEŃ SPORTU, który zorganizowany został z okazji Dnia Dziecka. Reprezentanci każdej klasy rywalizowali ze sobą w 12 konkurencjach na specjalnie przygotowanym obwodzie stacyjnym.

Trzech reprezentantów każdej klasy miało również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w teście wiedzy o sporcie.

Pozostali uczniowie przygotowywali dla swoich klas transparenty oraz inne formy dopingu, które później prezentowali przed publicznością.

Ruch, motywacja do treningów, ćwiczeń, ale przede wszystkim aktywna zabawa i fair play były tego dnia najważniejsze.

Mam nadzieję, iż udało nam się  zaszczepić w uczniach  ducha rywalizacji, najważniejsze jednak, by dzień ten kojarzył się wszystkim z dobrą zabawą!

Anna Kruszewska