Szkoła Filmowa

Warto nabierać doświadczenia w różnych dziedzinach życia, szczególnie w sferze zawodowej. Nasi uczniowie mają duże możliwości, aby rozwijać się na wielu płaszczyznach. W dniu 7 marca br. klasy humanistyczno - teatralne miały okazję uczestniczyć w nagrywaniu programu "Szkoła Filmowa" w Collegium Nobilium. Takie wydarzenie mogło rozwijać młodych, interesujących się reżyserią, dziennikarstwem i aktorstwem. Nasi uczniowie mieli przyjemność wysłuchać wystąpienia wspaniałego aktora Roberta Więckiewicza. Człowiek wielu ról. Umie zagrać i w niezwykle patetycznym filmie, i w typowej polskiej komedii, a nawet w filmie biograficznym. Jak to jest, że wszystko mu wychodzi tak dobrze? Zachęcamy do oglądania programu!

uczennica klasy 2a, Paulina Gajewska