Wycieczka do Muzeum Geologicznego

19 stycznia klasa II D i 25 stycznia klasa II B odwiedziły Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego mieszczącego się przy ulicy Rakowieckiej 4 w Warszawie. Uczniowie mieli wyjątkową okazję odbyć podróż w przeszłość, gdzie w otoczeniu licznych eksponatów ze wszystkich epok poszerzali zdobytą do tej pory na lekcjach geografii wiedzę. Duże ukłony należą się Panu przewodnikowi, który w interesujący sposób przedstawił najważniejsze etapy w rozwoju naszej planety. Co ważne uczniowie mogli także obejrzeć zgromadzone na dwóch piętrach okazy i indywidualnie zwiedzić muzeum podziwiając zgromadzone tam unikaty.

Przemysław Dziawer