trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2016/2017 - archiwum

W dniu 4 października jak co roku maturzyści naszej szkoły wzięli udział w pielgrzymce maturzystów Archidiecezji Warszawskiej na Jasną Górę, gdzie odbyła się konferencja jednego z najwybitniejszych polskich kaznodziei, absolwenta naszej szkoły, ks.Piotra Pawlukiewicza, Msza św. celebrowana przez biskupa Rafała Markowskiego (rodzonego brata legendarnego lidera grupy "Perfect" Grzegorza Markowskiego) wraz z zawierzeniem Matce Boskiej naszych uczniów.