Dzień przedszkolaka

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Kolejny raz w naszej placówce gościliśmy dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola. Ten dzień na stałe wpisał się w kalendarzu naszych szkolnych imprez. Ponad setka roześmianych dzieci uczestniczyła w grach i zabawach zorganizowanych na boisku. Najwięcej frajdy sprawiła zabawa polegająca na uciekaniu przed ogromną piłką, przeciąganie liny oraz gra w piłkę nożną. Dzieci mogły popisać się swoimi umiejętnościami malarskimi na boisku. Następnie udały się na salę gimnastyczną, gdzie obejrzały bajki "Czerwony kapturek", "Trzy świnki" przygotowane przez uczniów z klasy 1a i 1b. Dzieci nie tylko oglądały przedstawienie, ale jak zwykle żywo reagowały na fabułę. Zadowolone opuściły naszą szkołę z zapewnieniem, że wrócą w następnym roku.