trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

Mazowiecki Konkurs 
Biologiczny NUCLEUS 2020

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

"Media a przestępczość"

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

21 września 2015 r. o godzinie 18.00 w ramach XIX Festiwalu Nauki odbył się wykład dotyczący mediów i przestępczości. Każdy z zainteresowanych mógł go wysłuchać w Pałacu Staszica, na ul. Nowy Świat 72 w Warszawie. Prowadzący, czyli Dr. Dagmara Woźniakowska-Fajst oraz Dr. Konrad Buczkowski (wykładowcy w Zakładzie Kryminologii Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk) wgłębiali słuchaczy w tematy m.in. związane z: kryminologią, jak media manipulują ludźmi na co dzień, jakie strategie stosują do wykorzystywania naiwności ludzi, czym charakteryzuje się wiadomość medialna, itd.

Więcej informacji

Konkurs fotograficzny

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wola - wczoraj i dziś". Wystarczy odnaleźć miejsca gdzie zostały w przeszłości zrobione poniższe trzy zdjęcia, a następnie sfotografować w sposób możliwie dokładny w stosunku do oryginału (KATEGORIA HISTORYCZNA) czy też postawić przede wszystkim na pomysłowość (KATEGORIA WSPÓŁCZESNA).

Zdjęcia: 

Regulamin konkursu

Do 30 września zdjęcia z opisem miejsca można przynosić na pendrivie do biblioteki szkolnej lub przesłać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej artykułów…