trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Wycieczka do KNF w Warszawie

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Dnia 20 października klasa 1b w ramach przedmiotu "Ekonomia w praktyce" udała się na warsztaty do Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie. Zajęcia odbyły się na temat: "Bezpiecznego bankowania". Uczniowie dowiedzieli się jakie są podstawowe produkty i usługi bankowe. Wysłuchali jak działają banki, Skok-i, "parabanki" i instytucje pożyczkowe. Obliczali zdolność kredytową na wybranych przykładach. Dowiedzieli się, że istnieje strona www.zanim-podpiszesz.pl., z treścią której warto się zapoznać przed zaciągnięciem kredytu czy pożyczki. Po zajęciach każdy z uczniów miał możliwość otrzymania teczki z materiałami z zajęć. Czas umilił nam również poczęstunek.

Zwiedzanie Belwederu i Sejmu

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Dnia 30 września klasa 2c wraz z wychowawcą panem Dariuszem Miazgą i panią Dyrektor Anną Łodzińską była na wycieczce w Belwederze i Sejmie.

W Belwederze zwiedzaliśmy część muzealną z wystawą o gen. Józefie Piłsudskim, a później piękne pokoje. W Sejmie byliśmy w sali obrad Senatu i holu głównym, co widać na zdjęciach.

Wszyscy byli zadowoleni. Mamy nadzieję, że takich wycieczek będzie więcej!

Warszawska Jesień Poezji

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

           W dniach 5.10 - 12.10 w XXX LO odbywały się spotkania z poetami w ramach 44 Warszawskiej Jesieni Poezji. Jak co roku mieliśmy okazję gościć wielu znamienitych twórców. Imprezę uroczyście rozpoczęła Prezes warszawskiego oddziału Związku Literatów Polskich, pani Aldona Borowicz. W trakcie tych pięciu dni odwiedziło nas aż piętnastu poetów, między innymi Prezes Zarządu Głównego ZLP, pan Marek Wawrzkiewicz. Uczniowie słuchali poezji, zadawali pytania, poznawali twórców również od prywatnej strony. Mieli też okazję stworzyć coś własnego – w czasie jednego ze spotkań wspólnie napisali wiersz. Kolejne poetyckie lekcje już w przyszłym roku :)