trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

Mazowiecki Konkurs 
Biologiczny NUCLEUS 2020

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Ogród Sprawiedliwych

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w odsłonięciu pamiątkowych kamieni w Ogrodzie Sprawiedliwych. W tym roku upamiętniono Władysława Bartoszewskiego, Witolda Pileckiego oraz księdza Jana Zieję.Ogród Sprawiedliwych znajduje się na skwerze im. generała Jana Jura-Gorzechowskiego na Woli .Są w nim sadzone drzewka upamiętniające tych, którzy w Europie i poza nią ratowali życie innych lub występowali w obronie ludzkiej godności – w czasie nazizmu i komunizmu, ludobójstw, masowych mordów, zbrodni przeciw ludzkości, popełnionych w XX i XXI wieku. Przy drzewkach znajdują się symboliczne kamienie opatrywane inskrypcjami wyjaśniającymi, za jaki czyn dana osoba została uhonorowana.

Wycieczka do ZOO

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

2 czerwca 2016 r. klasa Ic pod opieką wychowawcy udała się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. O godzinie 10:00 uczniowie rozpoczęli zwiedzanie. Podczas długiego spaceru młodzież miała szansę przekonać się o niezwykłej różnorodności świata zwierząt.

Gala Konkursu Wolskich Gazetek Szkolnych

Super User. Opublikowano w Wydarzenia 2015/2016 - archiwum

W piątek, 10 czerwca, w XXX LO im. Jana Śniadeckiego odbyła się VI uroczysta Gala Konkursu Wolskich Gazetek Szkolnych, w trakcie której rozdano nagrody za najlepsze publikacje. Tradycyjnie konkurs podzielony był na trzy kategorie – szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Swoją obecnością spotkanie uświetnili zastępca Burmistrza Urzędu Dzielnicy Wola, pani Grażyna Orzechowska-Mikulska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Dzielnicy Wola, pani Mariola Zielińska.

Czytaj dalej...