trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Euroweek

public. Opublikowano w Wydarzenia

W ten słoneczny niedzielny poranek, troszkę niewyspani, ale pełni werwy, wyruszyliśmy w kierunku Wrocławia na warsztaty Euroweek. Mimo że nie wszyscy stawili się o czasie udało nam się wyruszyć w komplecie. Nawet Pani Wicedyrektor zaszczyciła nas swoją obecnością i czule pożegnała przy wejściu do pociągu.

W południe dotarliśmy do Wrocławia, przemieściliśmy się na inny peron i wyruszyliśmy w dalszą podróż. O 15 byliśmy w Bystrzycy Kłodzkiej, a stamtąd ostatnie 15 kilometrów pokonaliśmy autokarem do Międzygórza.

Dzień Języka Ojczystego

public. Opublikowano w Wydarzenia

21 lutego klasy pierwsze uczestniczyły w obchodach Dnia Języka Ojczystego. W trakcie uroczystości rozstrzygnięty został konkurs wiedzy o języku polskim. Wygrała go reprezentantka klasy 1 d - Julia Kadej.

Joanna Cieplińska-Kowalska

 

Konkurs Biologiczny NUCLEUS 2019

public. Opublikowano w Wydarzenia

Zapraszamy uczniów III klasy gimnazjum oraz VIII klasy szkoły podstawowej do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności biologicznych w V edycji Konkursu Biologicznego NUCLEUS. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca 2019 r. Więcej informacji w zakładce dotyczącej konkursu.

Kamil Kwiecień

Centrum Pieniądza NBP

public. Opublikowano w Wydarzenia

W dniu 17 stycznia br. klasa 1d zwiedzała Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka. Centrum jest nowoczesnym ośrodkiem popularyzującym wiedzę na temat ekonomii i historii pieniądza. Uczniowie odwiedzili kilka sal ekspozycyjnych wypełnionych multimediami i unikatowymi eksponatami. Zobaczyli monety i banknoty z różnych okresów oraz skarbiec, w którym mieli możliwość podnieść prawdziwą sztabę złota. Dowiedzieli się jakie zabezpieczenia mają współczesne banknoty a także sprawdzali autentyczność banknotów.

Justyna Różycka