trojca sycylia

POD SŁOŃCEM SYCYLII 2018

- wycieczka krajoznawczo-językowa

Więcej

 

trojca nucleus

NUCLEUS 2018

- konkurs biologiczny dla gimnazjalistów

Więcej

trojca gazeta

Konkurs Wolskich Gazetek Szkolnych

2017

Więcej

 

 

 

trojca 1procent

Akcja 1% Podatku 

 

 

Więcej

 

 

 

Wyjazd integracyjny klas pierwszych

We wtorek, 10 września, rozpoczęliśmy nasz wyjazd integracyjny nad jezioro Serwy. Pierwszego dnia po obiedzie mieliśmy czas na rozpakowanie się i gry integracyjne. Po kolacji wzięliśmy udział w grze o nazwie „Zakłady”, do której wybrano zawodników z kilku grup. Uczestnicy mieli zabawne zadania, a wszystkie drużyny obstawiały, który numer wygra rywalizację. Żeby utrudnić grę obstawiający mieli informację o odwrotnych do wykonywanych przez zawodników zadań, więc w rzeczywistości wygrywała osoba, która pozornie przegrywała.

Czytaj dalej...

 

Nowy rok szkolny czas zacząć

2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Naszymi gośćmi w tym dniu byli: Prezydent miasta stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski, Wiceprezydent miasta stołecznego Warszawy Renata Kaznowska, Burmistrz dzielnicy Wola Krzysztof Strzałkowski, zastępca burmistrza Grażyna Orzechowska-Mikulska, poseł Michał Szczerba, posłanka Katarzyna Lubnauer oraz Radna Woli Joanna Tracz-Łaptaszyńska. Jest to wyjątkowy rok, a my jesteśmy otwarci dla wszystkich i mamy nadzieję, że nasze liceum będzie dla młodzieży bezpiecznym i przyjaznym miejscem nauki.

Wszystkim uczniom XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego życzymy samych sukcesów i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Agnieszka Wielądek

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Serdecznie zapraszam na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020, która odbędzie się 2 września 2019 r. w sali gimnastycznej w trzech turach:
1) o godz. 8:30 dla uczniów klas pierwszych po gimnazjum;
2) o godz. 10:00 dla uczniów klas drugich i trzecich;
3) o godz. 11:00 dla uczniów klas pierwszych po szkole podstawowej.

Gościem uroczystości o godz. 8:30 będzie Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Pan Rafał Trzaskowski.

Marcin Konrad Jaroszewski