NUCLEUS 2019 - konkurs biologiczny

Super User. Opublikowano w Trójca

Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie wraz z nauczycielami biologii zapraszają do udziału w V edycji Konkursu Biologicznego NUCLEUS.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów klas III dotychczasowych gimnazjów oraz klas VIII szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonej karcie zgłoszeniowej (załącznik nr 1) w nieprzekraczalnym terminie do 8 marca 2019 r.

2) pocztą na adres: XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, 01-018 Warszawa, ul. Wolność 1/3 (liczy się data stempla pocztowego!)

Udział w Konkursie jest bezpłatny i jest znakomitą formą sprawdzenia wiadomości uczniów tuż przed egzaminem gimnazjalnym oraz umożliwia dodatkowe punkty za osiągnięcia podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

Mazowiecki Konkurs Biologiczny NUCLEUS to zawody wiedzy o zasięgu wojewódzkim, znajdujące się w Wykazie zawodów organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum, ogłoszonym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

1) Regulamin Konkursu Biologicznego NUCLEUS dla Szkoły Podstawowej

2)Regulamin Konkursu Biologicznego NUCLEUS dla Gimnazjum